Hakkımızda

Hakkımızda

Son yıllarda kripto paraların popülerleşmesiyle beraber birçok yeni içerik sitesi açıldı. Bu sitelerin büyük bir çoğunluğu ise bilgi amaçlı değil tamamıyla ticari amaçlı kuruldu, bu nedenden ötürü kripto paralar hakkında internet üzerinde ne yazık ki birçok yanlış ve yalan bilgi dolaşmaktadır.

Kriptokul olarak buna bir dur demeye geldik! İnternette ki bilgi çöplüğünün önüne geçmesi için 2021 yılının Haziran ayında Kriptokul’u kurduk. Bu sayede siz değerli okurlarımız için en doğru ve güncel bilgiyi rahatlıkla paylaşabileceğiz.

Uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübenin sayesinde kripto para sektörü hakkında üst düzey bilgi birikimine sahip olduğumuz için sizlerle de bu bilgileri paylaşmak bize büyük bir keyif verecek!

Kriptokul olarak kripto paralar ile ilgisi olmayan insanlara bu dünyayı tanıtmak istiyoruz.

Kripto paralara karşı olan bilgi eksikliklerini kapatıp eğitici içerikler ile kripto para sektörünü geliştirmek ve insanları bu konuda bilinçlendirmek Kriptokul’un esaslarındandır.


Vizyonumuz

Kriptokul olarak vizyonumuz köklü ve tecrübeli kripto para geçmişimizi bununla beraber miras edindiğimiz güvenilirlik, profesyonellik ve doğruluk ile bir lider içerik platformu olarak sürdürmek.

Bu sayede ilelebet kripto para sektöründe ki en doğru bilgileri vermeyi amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Kriptokul’un kuruluş amacı olabildiğince fazla insanı kripto paralar hakkında bilgilendirebilmek ve en doğru bilgiyi süreklilik esas alınarak paylaşmaktır. Bu sayede kripto para sektörünü geliştirebilecek ve daha fazla insanı kripto paralara karşı ılımlı hale getirebileceğiz.

İnternet sitemizde bir tek blog içerikleri değil aynı zamanda forumda mevcuttur. Siz değerli takipçilerimiz için kurmuş olduğumuz forum sayfasında diğer kullanıcılar ile konuşabilir ve fikir alışverişi yapabilirsiniz. Kripto paralar hakkında tartışabilir, bilmediklerinizi sorabilir ve çeşitli konular hakkında yardım isteyebilirsiniz. Forum sayesinde her takipçimiz birbiriyle iletişime geçebilir ve bilgi alışverişi yapabilir.

 

Kriptokul olarak siz değerli okurlarımız için her gün daha da iyi olmaya çalışıyoruz. Sizde kripto paralara karşı ilgili ve meraklıysanız Kriptokul’u gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hep birlikte kripto para sektörünü geliştirebilir ve bilginin yayılmasına aracılık edebiliriz. Şimdiden içeriklerimizi okuyan herkese keyifli dakikalar geçirmesi dileğiyle!