Kripto Para Oyunları BİT999

Kripto Para Oyunları BİT999

Kripto Para Oyunları Nedir ?

Kripto paralar son dönemlerde yükselen bir trend olduğu için bir çok kripto borsası ortaya çıkmıştır ve bunların bazıları yerini sağlamlaştırmış bazıları sektörde alt sıralarda yer almaktadır.

Kripto para kazanmak madencilik ve al-sat yöntemleriyle gerçekleştirilen bir eylemdir bizim bu yazımızda ise bu kripto para borsalarından daha farklı bir borsa olan bit999’u tanıtacağız.

Bu bahsettiğimiz borsa ile kripto para alımı satımı yapılabilmekte ancak bir güzel özelliği bulunan bu borsada Oyunlar bölümü bulunmakta bu bölüm sayesinde kripto paralarınız ile oyun oynayabilir bu oyunlar ile paranızı katlayabilirsiniz .

 

Bit999  Borsasında Hangi Oyunlar Var ?

Uçak
Madeni Paralar için 1U
bloklar
5 Dakika Blokları
Hız Blokları
Kırmızı yeşil
5 Dakika Kırmızı/Yeşil
3 Dakika Blokları
Hız Kırmızı/Yeşil
3 Dakika Kırmızı/Yeşil
Disk Şoku
3 Dakika Disk Şoku
5 Dakika Disk Şoku
Hız Diski Şoku
VN 5 Dk

Yukarıdaki listede borsadaki tüm oyunlar bulunmaktadır bu oyunları oynayarak kripto paralarınızı katlayabilirsiniz. 

Borsa henüz türkçe dil desteğine sahip değil fakat türkiyeden veya herhangi bir ülkeden borsaya kayıt olabilir ve oyunları oynayabilirsiniz her hangi bir sorun bulunmamaktadır.

 

Bit999 Nasıl üye olunur ve para yatırılır – çekilir ?

  1.  Size verdiğimiz bu linke tıklayarak üyelik oluşturabilirsiniz Buraya Tıklayın

  2. Üyelik oluşturmak çok basittir kullanıcı adınız ve şifrenizi belirleyiniz ardından davet kodunuzu yazıp üyeliğinizi oluşturunuz.
  3. Daha sonra para yatırmak için şunları takip edin  Balances > deposit  bu ekranda sizin cüzdan adresleriniz bulunmaktadır örneğin game hesabınızı seçerseniz ve usdt seçip oyun hesabınıza usdt TRC20 ağını kullanarak dolar yatırabilirsiniz binance paribu veya diğer borsalardan direk aktarabilirsiniz.
  4. Şimdi hesabınıza yatırdığınız usdt ile oyunlar oynayabilirsiniz .
  5. Kazandığınız kripto parayı nasıl çekebiliyorsunuz ?  bu çok basit ve hızlı tekrar Balances > withdraw  bölümüne giriyorsunuz buradan kendi TRC20 USDT cüzdan kodunuzu ekleyip daha sonra çekeceğiniz miktarı belirliyorsunuz her çekimden sadece 0.2 usdt komisyon almaktadır gayet az bir ücrettir daha sonra çekim talebini gönderiyorsunuz 10-30 dakika arasında hesabınıza yatırılıyor.
  6. işlemler bu kadar

5 Min Blocks Oyunu İle Kazanmak ?

5 Dakikalık blok oyunu kısaca şöyledir her 5 dakikada bir Hash  değeri rastgele şekilde sonuçlanmakta bu değerin belirli harf ve rakamları Büyük ve Küçük şeklinde sonuçlanmakta yani Big / Small bu seçeneklerin size getirisi 1.95x orandır yani neredeyse ne oynarsanız iki katını alırsınız tabi kazanırsanız.

Size bir güzel taktik vermek istiyorum son 4 el sonucunu takip ederek oyuna dahil olmalısınız yani son 4 el mesela Big çıktı diyelim ardından Small seçeneğine basarak 0.3 dolarlık oyuna giriş yapıyorsunuz diyelimki yeniden big çıktı bu sefer tekrar small oynuyorsunuz fakat  diğer el oynadığınız rakamı 3 ile çarpıyorsunuz yani 0.3×3 = 0.9 bu sistemi her kaybettiğinizde tekrarlıyorsunuz 0.9×3= 2.7 gibi ilerliyor bu kazandığınızda kaybettiğiniz paranızla beraber kar elde etmenizi sağlar fakat risk kasanızın düşül olmasıdır 15 dolarlık bir kasanız var ise en düşük oyun ile başlayınız yani 0.1 ile çünkü daha fazla el oynama şansınız olur üst üste 4 el aynı sonuç geldiğinde diğer eller farklı sonuç gelmesi daha büyük ihtimal olduğu için bu şekilde bir taktik işinize yarayabilir.

 

 

 

Bu bahsettiklerim sizlere sadece bir fikir vermek içindir herhangi bir kaybınızda biz sorumlu değiliz yatırım tavsiyesi değildir iyi günler dilerim.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.