Orica Coin Nedir ve Nasıl Satın Alınır ?

Orica Coin Nedir ve Nasıl Satın Alınır ?

ORI Orica Token

Merhabalar ORİ  token yeni çıkmış olan bir projedir ve ekibi ve altyapısı sağlamdır ilk çıktığı an fiyatı 0.4$ iken şuanda sadece 2-3 gün içerisinde 2.5$ seviyelerine kadar yükseldi yüksek potansiyele sahip bir tokendir.

 

Orica Token Nasıl Satın Alınır ?

Sizlere ori tokeni nasıl satın alabileceğinizden bahsedeceğim . Böyle yeni çıkmış kripto paraları borsalardan satın alamazsınız çünkü popüler borsalar bünyesine kolay kolay kripto paraları kabul etmezler.

Ori tokeni satın almak için Panckeswap merkezi olmayan bağımsız borsayı kullanacağız. Bu borsada BSC yani Binance smart chain ağ üzerindeki kripto paraları satın alabilirsiniz.

Ori coin ise BSC’dir yani Binance smart chain tabanlıdır o yüzden sözleşme adresini kopyalayıp panckeswap alım satım bölümünden Ori tokeni bulup satın alabilirsiniz.

Tabiki Cüzdanınızı panckeswap’a Bağlamanız gerekli ve BSC ağı açık durumda olmalı yani ETH ağındayken panckeswap’a bağlanamazsınız.

İşte sizlere panckeswap linki: Home | PancakeSwap

Bu adres sizlere direk alım satım ekranına götürmektedir burada sağ üst kısımdan cüzdanınızı bağlayınız ve ori token sözleşme adresini kullanarak alım yapabilirsiniz.

Orica Token Sözleşme Adresi:  0x3045d1A840364c3657b8Df6c6F86a4359c23472B

Bu kodu kullanarak oritoken satın alabilirsiniz .

 

Orica token toplam arz miktarı ise 100,000,000 Seviyesindedir bu rakam gayet iyidir kripto paranın fiyat değişimi hızlı olmasını sağlar .

Ori Token 24 Saatlik Hacmi ise $2,057,510 ‘dır şuanlık tabiki .

Ve detaylı bir şekilde incelemek isterseniz web sitesi Orica – NFT marketplace for everyone! Bu adresi kullanarak tüm detayları dikkatli bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Gayet güzel bir web sitesi bulunmaktadır.

Twitter adresi ise Profil / Twitter şu şekildedir buradan duyuruları takip edebilirsiniz.

Telegram : Telegram: Join Group Chat

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.