Seeder Finance Nedir ? LEAF Coin Bilgiler

Seeder Finance Nedir ? LEAF Coin Bilgiler

Seeder Finance Coin Nedir ?

Sembol =   

 

 • Maksimum Arz           = 45,900,962
 • Toplam Arz                  = —
 • Pazar Sıralaması         = #2790
 • Işlem hacmi 24 Saat   = $1,250.175,89
 • Web Sitesi                    = https://seeder.finance/
 • Platformlar                  = Binance Smart chain
 • CoinMarketCap          = https://coinmarketcap.com/currencies/seeder-finance/

 

Hangi Borsalar’da Mevcut ?

 • PancakeSwap 

Sözleşme Adresleri

 • BSC = 0x1cbddf83de068464eba3a4e319bd3197a7eea12c

 

Tanıtım

Binance Smart Chain’de adil bir başlangıçlı verim çiftçiliği protokolü – sırf paranın ağaçlarda büyüyebileceğine inandığımız için!!! 4 Haziran 2021’de görüşmek üzere!!!

SEEDER Finance, Binance Smart Chain üzerinde kaldıraçlı verim çiftçiliğine izin veren en basit DeFi projesidir. Kullanıcıların platform boyunca tohumlama, çiftçilik ve faaliyetlerden en fazla getiriyi ve karı elde etmelerini sağlar.

Yatırımların sıkıcı olmaması gerektiğine gerçekten inanıyoruz, ancak bu süreçte iyi bir getiri sağlaması gerektiğine inanıyoruz, bu nedenle SEEDER Finance bunu tüm Tohumculara ulaştırmayı hedefliyor.

Kullanıcılar fonlarını tohumlayabilir, tohumları farklı çiftliklere ekebilir ve kazançlarını kullanımı çok kolay bir ortamda toplayabilir.‌

Ön satışı olmayan, yatırımcısı olmayan ve ön mayınlı olmayan, adil bir lansman projesiyiz, dolayısıyla Seeder’lar bu platformun ana yararlanıcısıdır!

SEEDER Finance’i benzersiz kılan nedir?

SEEDER Finance’in günümüzdeki diğer projelerden farklı olmasının birkaç temel nedeni vardır.

 

 1. SEEDER Finance, platform gelirini Seed tokenlerini stake edenlere geri dağıtır, dolayısıyla kullanıcılar en fazla getiriyi elde eder.

 2. Kaynak kodu, genel test, inceleme ve deneme için kullanılabilir olacak, böylece kod, zaman gecikmeli dağıtımla üretime geçmeden önce kötü niyetli hatalar olmaz .

 3. SEEDER Finance, diğer getiri optimize edicilerin sahip olmadığı benzersiz stratejiler sunar. Buna yalnızca SEEDER platformunda bulabileceğiniz likidite havuzu çiftleri dahildir.

 4. SEEDER, gerçek dünya ile dijital dünya finansal araçları arasında gerçekten köprü kuran ürünler sunar.

 5. SEEDER Finance, dikkate değer güvenilir cüzdanları, Binance’in resmi merkezi olmayan cüzdanını ve diğer güvenilir cüzdanları destekler.

 6. SEEDER Finance en popüler zincirlerde faaliyet gösterecek.

 7. Belirteç değerini sağlamak için lansman tarihinden itibaren deflasyon mekanizması

Bu Tohumları ekin.. o Verimleri elde etmek için!

Biz Seedian’lar ‌uzun‌‌ ‌dönem‌ ‌DeFi ekosistemini‌ ‌ve‌ ‌yap‌‌‌‌‌‌kolay‌ ‌herkes için‌ ‌katılım to sağlamayı amaçlıyoruz.‌ ‌

DeFi Yazında Compound tarafından öncülük edilen Ethereum üzerinde verim çiftçiliği, projeler için likiditelerini ön plana çıkarmak ve yeni kullanıcılar kazanmak için yaygın bir yöntem haline geldi. Bununla birlikte, gaz ücretlerinin artan maliyetleri, insanların çoğunluğunun DeFi dünyasına katılmasını giderek daha fazla engelleyici hale geldi.

Sonuç olarak, Binance Smart Chain (BSC), düşük ücretleri ve daha hızlı ağı nedeniyle popülaritesinde üstel bir patlama yaşadı. Bu nedenle, özellikle diğerlerinin yanı sıra varlıkların zincir üzerindeki kaldıracı çevresinde birkaç boşluk kapanmaya başladı.

Bu nedenle, kaldıraçlı verim çiftçiliği yoluyla BSC topluluğuna değer sağlamayı ve zincir içi ve zincir dışı merkezi finans dünyasını birbirine bağlamayı amaçlayan SEEDER Finance oluşturuldu.

 

(Google ile Çevrilmiştir.)

 

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

 • zortilo nrel cevap

  Great write-up, I?¦m regular visitor of one?¦s website, maintain up the nice operate, and It’s going to be a regular visitor for a lengthy time.

  Ocak 1, 2022 , 2:03 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.